Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

nie prowadzimy sprzedaży na miejscu

polskie maseczki kołdry promocjawyprzedaż prześcieradłaręczniki gino

Jesteś tutaj:   Sklep        

WSYPY NA PODUSZKI

Wsypy na poduszki

Dbasz o czystość w swojej sypialni? Lubisz mieć świeżo praną, pachnącą pościel? Jesteś jednocześnie osobą przywiązana do tradycji i wolisz prawdziwe, naturalne wypełnienie swojej pościeli? Niestety, często same poduszki są już mocno przepocone, zabrudzone i z plamami.

 

Warto wówczas pomyśleć o zmianie samego wsypu na poduszkę. Wystarczy przesypać pierzę, czy puch do nowego inletu i zapewnić sobie komfort i higienę na kolejne lata. Nasze wsypy produkowane są z gęstej tkaniny o gramaturze ok.180 g/m2 woskowanej od wewnętrznej strony i gładzonej. Posiadają właściwości pierzo i puchoszczelności. Są dostępne w tradycyjnym różowym kolorze starannie wykończone białą lamówką. Proponujemy wsypy na poduszki w czterech tradycyjnych rozmiarach: 40x40, 50x60, 70x80 i 80x90.

 

Możesz zatem wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie rozmiar. Wsypy, które posiadamy w swojej ofercie są najwyższej jakości, dlatego też będą służyć Ci z pewnością przez długie lata, a Ty będziesz mógł cieszyć się komfortowym snem!

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
12.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
29.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
20.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
25.00 
status
dostępny od ręki