Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

pościel bawełniana    pościel bawełniana    pościel bawełniana    pościel bawełniana   pościel bawełniana  pościel bawełniana    maseczki ochronne    polskie maseczki

Jesteś tutaj:   Sklep        

WSYPY NA KOŁDRY

Wsypy na kołdrę

Zdarzyło się tak, że masz porządne stare pierze, które z pasją darła jeszcze Twoja babcia z własnej hodowli kaczek czy gęsi? Mało tego! Masz przy sobie ukochaną i zawsze chętną do pomocy babcię! Brakuje Ci zatem tylko jednego, równie kluczowego elementu!  Aby sprawić sobie ciepłą kołdrę w domowym zaciszu wystarczy mieć gotowy wsyp na kołdrę.

 

Wsyp jest to gęsta tkanina bawełniana o gramaturze ok 180 g/m2, woskowana od środka i gładzona zwana również inlet. Posiada właściwości pierzo i puchoszczelności. Barwa wsypu jest różowa i wykończony dokoła elegancką białą lamówką.

 

Liczba komór, zapobiegających przemieszczaniu się wsadu uzależniona jest od wielkości inletu. Zatem jaka kolejność? Wchodzisz na stronę taniaposciel.pl zamawiasz odpowiedniej dla siebie wielkości (160x200, 180x200, 200x220) wsyp na kołdrę, następnie przygotowujesz pierze, które posiadasz, a na końcu prosisz o pomoc babcię. Na pewno będzie zachwycona, że doceniasz jej umiejętności, a Ty będziesz od tej pory spał pod ulubioną, cieplutką kołderką.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
169.00 
status
dostępny od ręki
ostatnia 1 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
199.00 
status
dostępny od ręki
ostatnia 1 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
134.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
114.00 
status
dostępny od ręki