Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. Rozumiem

RĘCZNIKI MORWA 70X140

Przestronny, bawełniany ręcznik morwa o uniwersalnym zastosowaniu.

Ręcznik morwa produkcji polskiej charakteryzuje cały przekrój odcieni kolorystycznych, od stonowanych do intensywnych. Naturalny, w 100 % bawełniany jest miękki i miły w dotyku. Jednobarwny, posiada wytłaczane wzory oraz podwójne, przedzielające strukturę materiału pasy. Prezentuje się bardzo interesująco i łatwo wkomponuje się w wystrój każdej łazienki od klasycznej do nowoczesnej. Dodatkowym jego walorem jest duży rozmiar i możliwość uniwersalnego zastosowania.

 

Cena: od: do:
Sortuj wg:
info
Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu.

Aby znaleźć ofertę:

  • zmień wyszukiwane wyrażenie
  • skorzystaj z listy kategorii po lewej stronie
zadaj pytanie