Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Nie prowadzimy sprzedaży na miejscu tj. w Ratajów. Zamówienia realizujemy tylko przez nasze serwisy www | e-mail | telefon. Zamówienia wysyłamy na bieżąco.
Masz Pytania? Dzwoń! +48 12 388 90 73

tylko do poniedziałku  Kupuj w polskich sklepach POŚCIEL ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI ręczniki plażowe

Jesteś tutaj:   Sklep            

PUCHOWE KOŁDRY 180x200

Kołdry puchowe 180x200

Poszukujesz kołdry, która pozwoli Ci wygodnie okryć ciało podczas nocnego wypoczynku. Dzielisz łóżko z bliską osobą i chcesz zapewnić Wam maksymalny komfort snu. Potrzebujesz dużej kołdry w rozmiarze 180x200, która doskonale sprawdzi się na podwójnym łóżku typu narożniki czy sofa. Ważne jest również wypełnienie kołdry, które powinno być najwyższej jakości i w optymalnej ilości, aby należycie spełniało swoją rolę. Proponujemy kołdry z puchu naturalnego lub dla osób uczulonych na roztocze kurzu domowego ze sztucznego puchu. Kołdry te mimo niewielkiej wagi są bardzo ciepłe i miękkie. Przy częstym wietrzeniu i strzepywaniu zachowują swoje właściwości i niezmienną puszystość przez wiele lat.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
315.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt