Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
Sprzątamy magazyny tylko do czwartku do północy Rabat -20% KOD: CXV11 darmowa wysyłka od 50 zł regulamin

polskie maseczki              maseczki ochronne              promocja poduszki

Przygotuj swoją sypialnię na jesień!

        Jesień – jedna z najpiękniejszych, a jednocześnie postrzeganych, jako najbardziej przytłaczająca pora roku. Czy Ciebie też jesienią dopada nostalgia i chandra? Może warto zmienić swoje nastawienie i podejście do życia? Może dobrym pomysłem na to będzie przearanżowanie swojej sypialni tak, by stała się tak piękna i kolorowa jak czerwono-żółto-pomarańczowe liście na pięknych, dostojnych drzewach! Czas, by sprawić, aby Twoja sypialnia była tak kolorowa, jak kolorowa jest najpiękniejsza na świecie polska złota jesień. Czas, aby poprawić Ci humor i złamać stereotyp o jesieni będącej zimną i szarą porą roku! W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, które pomogą Ci przygotować swój dom na jesień. Ogromny wachlarz kolorystyczny spowoduje, że z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zatem spróbujmy razem urządzić Twoją sypialnię!

OZDÓB SYPIALNIE BARWAMI JESIENI


          Zacznijmy od pomieszczenia, w którym paradoksalnie spędzamy najwięcej swojego czasu. Badania naukowe dowodzą, że przeciętny człowiek przesypia 1/3 swojego życia. Zatem ważne jest, aby wnętrze sypialni było urządzone w taki sposób, abyśmy czuli się w nim dobrze, a co za tym idzie, aby nasz sen był głęboki, a my sami wypoczęci i gotowi do stawienia czoła codzienności i swoim obowiązkom.
Jesień to pora, w której chętniej spędzamy chłodne wieczory w zaciszu swojej sypialni. Stąd dobrze by było, aby miejsce to kojarzyło się z ciepłem i przyjemnością. Naszą propozycją numer jeden są pościele flanelowe w kolorystyce ciepłej, jesiennej, jak przedstawiono na poniższym zdjęciu.

 
   pościel flanelowa  Pościel Flanelowa


Kolejna propozycja to pościel 3d z motywem w kolorystyce jesiennej, jak poniżej. Spowoduje ona, że Twoja sypialnia nabierze niesamowitej kolorystyki, która z pewnością poprawi Twój nastrój i wniesie w Twoje życie dużo energii.   


Pościel 3D Mikrowłókno  Tania Pościel 3d

ZADBAJ O CIEPŁĄ ATMOSFERĘ W JESIENNE WIECZORY I NOCE


Bardzo przydatnym dodatkiem do pościeli będzie cieplutki kocyk, który przyda się zarówno, jako narzuta, jak i jako otulacz na nieprzyjemne chłodne i długie wieczory. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór koców i narzut. Różnorodność kolorystki i materiałów pozwoli na dobranie idealnego dodatku pasującego do Twojej sypialni.    koc narzuta 


Oprócz wymienionych wyżej produktów warto pomyśleć też o zmianie kołdry na nieco cieplejszą. Jeżeli nasze mieszkanie lub dom nie jest zanadto docieplone idealnym pomysłem będzie zimowa podwójna kołdra DUO. Jej lekkość spowoduje, że nie będziemy czuć ciężaru, natomiast ciepło, które daje z pewnością będzie odczuwane. Jeżeli natomiast nasza sypialnia jest pomieszczeniem ciepłym, warto zastanowić się nad kołdrą całoroczną. Bardzo ciekawą propozycją może być także kołdra CZTERY PORY ROKU, składająca się z dwóch kołder (cieńszej i grubszej) spiętych ze sobą, tworząc jedną grubszą kołdrę. Jest to rozwiązanie na tyle kompleksowe, że możemy latem wybrać tylko jedną – cieńszą kołdrę, jesienią odpiąć cieńszą część i spać pod tą grubszą, natomiast zimą wykorzystać podwójną wersję, dbając o swoje ciepło.


   kołdra cztery pory roku

                                                      

 Oprócz propozycji wskazanych w tym artykule w naszej ofercie znajdziesz jeszcze bardzo dużo ciekawych produktów, które powinny spełnić Twoje oczekiwania. Zatem zapraszamy na zakupy!
Wróć


Dodaj komentarz