Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

pościel bawełniana    pościel bawełniana    pościel bawełniana    pościel bawełniana   pościel bawełniana  pościel bawełniana    maseczki ochronne    polskie maseczki

PRZEŚCIERADŁO Z GUMKĄ 200x200

Prześcieradła z gumką jersey 200x200

Wybór właściwego prześcieradła jest niezwykle istotny, ponieważ ma wpływ na to, czy nasz sen, aby na pewno jest zdrowy i komfortowy. Niestety decydując się na tkaniny, które gryzą skórę i powodują nadmierne pocenie, sprawiamy, że nasz sen zamiast być relaksujący... staje się przykrą koniecznością. Na szczęście naprzeciw wszelkim trudnościom w wyborze właściwego prześcieradła przychodzi oferta naszego sklepu internetowego. W tej kategorii mogą Państwo zdecydować się na wyjątkowe prześcieradła z gumką jersey w rozmiarze 200x200, które swoim wykonaniem spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Prześcieradła jersey z gumką i ich zalety

Jersey to wyjątkowy materiał, który jest ceniony przede wszystkim ze względu na jego doskonałą trwałość, miękkość w dotyku i dużą rozciągliwość. Decydując się na prześcieradło z jersey'u mogą być Państwo przekonani, że z powodzeniem posłuży przez długi czas, a przy tym ciągle będzie zachwycać swoim dużym komfortem użytkowania. Jersey powstaje albo z samej bawełny, albo z mieszanki bawełny i włókien syntetycznych, dzięki czemu jest bardzo rozciągliwy — nie zsuwa się z łóżka ani materaca podczas używania, a dzięki specjalnie wszytej gumce nie sprawia również żadnych problemów podczas zakładania i ponownego ściągania. Prześcieradła z jersey'u mogą być z powodzeniem prane w pralce mechanicznej — każdy z naszych egzemplarzy został wyposażony w metkę, na której znajdą Państwo podstawowe informacje dotyczące prawidłowego prania i czyszczenia.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi funkcjonalnymi i estetycznymi prześcieradłami z jersey'u. Jesteśmy przekonani, że wszyscy klienci, którzy zdecydują się na zakup tych egzemplarzy — docenią ich fantastyczne wykonanie i duży komfort użytkowania, który za sobą niosą. W naszym sklepie udowadniamy, że prześcieradło naprawdę może zachwycać swoim świetnym wykonaniem i wcale nie musi być drogie.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
58.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
58.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
58.00 
status
dostępny od ręki
ostatnia 1 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
58.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
58.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
58.00 
status
dostępny od ręki