Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

pościel bawełniana    pościel bawełniana    pościel bawełniana    pościel bawełniana   pościel bawełniana  pościel bawełniana    maseczki ochronne    polskie maseczki

PRZEŚCIERADŁA Z GUMKĄ 220x240

Prześcieradła z gumką jersey 220x240

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać — na komfort naszego snu ma wpływ wiele, często bardzo zróżnicowanych czynników. Musimy zawsze pamiętać nie tylko o tym, aby właściwie przewietrzyć pomieszczenie, czy dobrze zasunąć okna przed wpływem światła... bardzo ważne jest również to, abyśmy odpowiednio dopasowali materac i inne tekstylia, które są wykorzystywane w sypialni. W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje Państwu doskonałe prześcieradła jersey z gumką w rozmiarze 220x240, które świetnie sprawdzają się w przypadku dużych łóżek w pokojach jednoosobowych i oczywiście w sypialniach dwuosobowych. Jesteśmy przekonani, że wśród najmodniejszych kolorów, które oferujemy... każdy z klientów bez problemu znajdzie dla siebie możliwie najbardziej pasujący egzemplarz. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi modelami.

Czym charakteryzują się nasze prześcieradła z jersey'u?

Jersey to wyjątkowy materiał, który powstaje z naturalnej bawełny, albo z jej mieszanki z włóknami syntetycznymi. Z tego względu nasze prześcieradła są bardzo trwałe, bardzo rozciągliwe i niezwykle przyjemne w dotyku. Dodatkowo każdy z egzemplarzy został wyposażony w specjalnie wszytą gumkę, dzięki której zarówno zakładanie, jak i ponowne ściąganie prześcieradła jest praktycznie bezproblemowe. Prześcieradła z jersey'u mogą być z powodzeniem użytkowane i latem i zimą... wszystko dzięki temu, że materiał zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, a dodatkowo pozwala naszej skórze oddychać. Latem ciało nie będzie narażone na przegrzanie i przepocenie, zimą z kolei na pewno nie zmarzniemy. Warto wspomnieć również o tym, że modele z naszej oferty mogą być z powodzeniem prane w pralce, dzięki czemu również ich pielęgnacja nie sprawia praktycznie żadnego problemu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Udowadniamy Państwu, że wysokiej jakości prześcieradła z jersey'u, które zachwycają swoją piękną estetyką i dużym komfortem użytkowania... wcale nie muszą być drogie.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
69.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
69.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
69.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
69.00 
status
niedostępny
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
69.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
69.00 
status
dostępny od ręki