Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Tania Pościel w ofercie Kołdry, Ręczniki, Koce, Pościel 3D, Poszewki

Mega Wyprzedaże     promocja estrella 

POSZEWKI Z FLANELI

Poszewki z flaneli w rozmiarze 50x60 cm

Zapytasz co to takiego poszewki z flaneli?,

bo flanela kojarzy Ci się z koszulami flanelowymi. Bardzo dobrze myślisz, flanela to nic innego, jak bardzo delikatna bawełna lub delikatna wełna, pokryta mięciutkim meszkiem, który nadaje jej idealnej miękkości. Poszewki z flaneli w rozmiarze 50x60 idealnie nadają się do snu, gdyż sprawiają, że Nasz sen staje się przyjemniejszy. Poszewki te oprócz tego, że są miękkie, są również ciepłe.

 

Jeśli chcesz cieszyć się jak najdłużej jej zaletami, to pamiętaj pierz je w temperaturze 40-60 stopni ręcznie lub mechanicznie. Bardzo istotne jest to, aby nie używaj środków wybielających, a do prania dodaj płyn do płukania a flanela będzie delikatniejsza. Taka pielęgnacja poszewek z flaneli sprawi, że zawsze będziesz cieszyć się jej kolorami i miękkością.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
9.00 
status
dostępny od ręki