Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Nie prowadzimy sprzedaży na miejscu tj. w Ratajów. Zamówienia realizujemy tylko przez nasze serwisy www | e-mail | telefon. Zamówienia wysyłamy na bieżąco.
Masz Pytania? Dzwoń! +48 12 388 90 73

Kupuj w polskich sklepach wyprzedaż prześcieradła POŚCIEL ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI ręczniki plażowe

POSZEWKI NA JAŚKI Z KORY 40X40

Poszewki na Jaśki z kory 40x40 dla dzieci i dorosłych.

To czego pragnie każdy z Nas to oczywiście wspaniałego wypoczynku. Taki wypoczynek zapewnią Nam jaśki, na których mamy poszewki z kory. Poszewki te wykonane są z tkaniny najwyższej jakości o gramaturze140g/m². Jest to tkanina ze100% bawełny. Osoby alergiczne będą zachwycone tym produktem, gdyż poszewki nie powodują żadnych reakcji alergicznych. Każdy z Nas w podróż najchętniej zabiera swojego jaśka, który zapewnia znakomity sen. Najchętniej oblekamy jaśka w poszewce z kory, ponieważ jest wygodny i nie mnie się. W związku z czym cały czas wygląda znakomicie. Kolorystyka i wzory są bardzo bogate, więc każdy zaspokoi swoje oczekiwania co do wyglądu swojego jaśka. Poszewki na jaśka z kory 40x40  zapewnią Ci dobry wypoczynek, po którym chętnie wrócisz do pracy.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
5.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
5.00 
status
dostępny od ręki