Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Nie prowadzimy sprzedaży na miejscu tj. w Ratajów. Zamówienia realizujemy tylko przez nasze serwisy www | e-mail | telefon. Zamówienia wysyłamy na bieżąco.
Masz Pytania? Dzwoń! +48 12 388 90 73

tylko do poniedziałku  Kupuj w polskich sklepach POŚCIEL ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI ręczniki plażowe

PODUSZKI HOTELOWE 50x60

Poduszki hotelowe 50x60

Wiele razy wspominaliśmy o tym, jak istotną rolę odgrywa dopasowanie właściwych tekstyliów do sypialni. W końcu mają one wpływ na komfort i jakość naszego snu. Z tego też względu tak ważne jest to, aby właściciele hoteli i ośrodków wypoczynkowych decydowali się na możliwie najlepsze produkty. To, czy będziemy się w danym miejscu czuć dobrze, ma w końcu wpływ na fakt, czy zdecydujemy się odwiedzić je kiedyś ponownie. Z tego też względu — w tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje poduszki hotelowe w rozmiarze 50x60, które łączą w sobie świetne wykonanie i bardzo atrakcyjną cenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wariantami.

 

Czym charakteryzują się poduszki hotelowe w Stanpol?

 

Jeżeli miałeś kiedykolwiek okazję składać zamówienie w naszym sklepie, to na pewno wiesz, że priorytetem naszej działalności jest przede wszystkim oferowanie takich produktów, które zachwycają swoim rewelacyjnym wykonaniem. Oczywiście nie jest inaczej w przypadku poduszek hotelowych, które tutaj znajdziesz. Prezentowane przez nas modele są tekstyliami antyalergicznymi, dzięki czemu mogą być z powodzeniem użytkowane nawet przez te osoby, które borykają się z różnymi alergiami i nadwrażliwościami. Poduszki o wymiarach 50x60sprawdzą się rewelacyjnie i na pojedynczych i na podwójnych łóżkach, a szeroki wybór oferowanych przez nas egzemplarzy przełoży się na fakt, że nikt nie będzie miał problemów z tym, żeby dopasować dla siebie najbardziej pasujący model. Poduszki w Stanpol zostały wypełnione wysokiej jakości kulkami poliestrowymi, dzięki czemu nie zbijają się w czasie używania i doskonale dopasowują się do głowy użytkownika.

 

Raz jeszcze bardzo serdecznie zachęcamy do wyboru proponowanych przez nas poduszek hotelowych w rozmiarze 50x60. Ich fantastyczne wykonanie i duża funkcjonalność przełożą się na komfortowe użytkowanie i długą żywotność.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
28.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
31.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
33.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
36.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
33.00 
status
dostępny od ręki
ostatnia 1 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
38.00 
status
od 3 do 5 dni