Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Nie prowadzimy sprzedaży na miejscu tj. w Ratajów. Zamówienia realizujemy tylko przez nasze serwisy www | e-mail | telefon. Zamówienia wysyłamy na bieżąco.
Masz Pytania? Dzwoń! +48 12 388 90 73

Kupuj w polskich sklepach wyprzedaż prześcieradła POŚCIEL ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI ręczniki plażowe

PANTOFLE BAMBOSZE REHABILITACYJNE

PANTOFLE BAMBOSZE REHABILITACYJNE

Borykasz się z problemem ciągle zimnych stóp? Nie wiesz jak temu zaradzić, a pantofle, których dotąd używałeś nie spełniają zupełnie swojej roli? Chyba wiemy, jak możemy Ci pomóc. Pantofle, które oferujemy, produkowane przez ALWERO to niczym niezastąpiony produkt skutecznie ogrzewający stopy wszystkich - zdrowych, chorych, młodych i tych trochę starszych.

 

Liczne walory zdrowotne tylko wydłużają listę argumentów powodując prawdziwą radość z efektów ich noszenia. Nasi klienci zawsze powracają po kolejne dla siebie i swoich bliskich, co powoduje, że cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich grup wiekowych niezależnie od płci i zasobności portfela.

 

W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje pantofli: wysokie , cieplejsze, odpowiednie być może bardziej dla osób starszych oraz do pomieszczeń, w których nie jest zbyt ciepło; oraz niskie, typowe, wsuwane pantofle, które sprawdzą się w każdym domu również, jako pantofle np. dla gości. Dzięki różnorodności rozmiarów każdy z naszych klientów będzie mógł wybrać pantofle, które najbardziej mu odpowiadają.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
59.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
59.00 
status
dostępny od ręki
ostatnia 1 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
59.00 
status
niedostępny