Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
 polskie maseczki   maseczki ochronne  promocja poduszki

OBRUS TEFLONOWANY 90X160

Obrus teflonowany plamoodporny 90x160 caffe

Obrusy teflonowane plamoodporne, to idealne rozwiązanie na Twój stół. Powłoka teflonowa powoduje, że są one plamoodporne. Nie musimy się denerwować, gdy rozleje się nam czerwony barszcz, czy też wytworne, czerwone wino. Jedynie należy przetrzeć obrus i na nowo będzie czysty. Obrus plamoodporny, można powiedzieć, że to niezawodne przykrycie stołu. W Naszym sklepie obrusy są dostępne w różnych wariantach wizualnych.

 

Każdy z tych obrusów zawiera harmonijne odcienie bieli, beżu, brązu oraz występują w bardziej wyrazistych, pięknych kolorach. Zarówno z wierzchu, jak i na bokach obrusu pojawiają się motywy w kolorze innym niż tło. Motywy, to mieszanka kwiatów lub liściastych, pnących się łodyg. Obrusy teflonowane plamoodporne wykonane są z trwałych, dobrej jakości tkanin. Każda osoba, która dba o swój czas na pewno bardzo chętnie skorzysta z bogatej oferty obrusów plamoodpornych w sklepie Stanpol. Serdecznie zapraszamy, gwarantujemy szybką i wspaniałą obsługę w Naszym sklepie.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
info
Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu.

Aby znaleźć ofertę:

  • zmień wyszukiwane wyrażenie
  • skorzystaj z listy kategorii po lewej stronie
zadaj pytanie