Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
 polskie maseczki   maseczki ochronne  promocja poduszki

OBRUS TEFLON 70X150 CAFFE

Teflonowe bieżniki odporne na wszystko

Poszukujesz obrusu, którego nie będziesz, co chwilę prać? Wbrew pozorom nie jest to jedynie wyobrażony ideał nie do spełnienia. Obrusy caffe 70x150 dostępne w ofercie sklepu Stanpol są pokryte warstwą teflonu. Do tego polimeru nie przywierają żadne zanieczyszczenia. Dodatkowo jego cechą jest wysoka odporność chemiczna – substancja nie reaguje praktycznie z żadnym związkiem.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
info
Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu.

Aby znaleźć ofertę:

  • zmień wyszukiwane wyrażenie
  • skorzystaj z listy kategorii po lewej stronie
zadaj pytanie