Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Nie prowadzimy sprzedaży na miejscu tj. w Ratajów. Zamówienia realizujemy tylko przez nasze serwisy www | e-mail | telefon. Zamówienia wysyłamy na bieżąco.
Masz Pytania? Dzwoń! +48 12 388 90 73

tylko do poniedziałku  Kupuj w polskich sklepach POŚCIEL ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI ręczniki plażowe

OBRUS KWADRATOWY 85X85 TEFLONOWY

Obrus kwadratowy 85x85 teflonowy caffe

Obrus kwadratowy?

Coś wspaniałego, gdyż pasuje na stół kwadratowy oraz prostokątny. Znakomicie obrus kwadratowy wygląda, gdy położymy go po skosie i rogi obrusu zwisają. Możemy położyć go bezpośrednio na blat stoły czy ławy lub na elegancki biały czy kremowy obrus. Taka kwadratowa serweta może być używana na co dzień, jak i od wielkich świąt. Pamiętajmy, wielkość obrusu jest dowolna, gdyż jego położenie zależy od Naszej inwencji twórczej.

 

Dzięki temu obrus wygląda wspaniale i ciekawie. Jednocześnie nadaje pomieszczeniu smaku i estetyki. Dodatkowym walorem obrusu kwadratowego 85x85 teflonowego caffe jest to, że nie przyjmuje łatwo plam i wygląda bardzo elegancko. To właśnie pozytywne cechy konfekcji caffe 85x85. Nie zapominajmy również o odpowiedniej temperaturze prania, która wynosi około 30 stopni, a temperatura prasowania do 100 stopni. Obrusy można czyścić chemicznie, bez żadnej dla nich szkody. Jak każdy pewnie zauważył, zależy to tylko od Nas, czy obrus kwadratowy, będzie wyglądał idealnie.

 

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
33.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt