Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
Jesteś tutaj:   Sklep        

MATY STOŁOWE

MATY STOŁOWE

Masz pomysł na nowy wystrój swojej jadalni, jednak ciągle do dopełnienia całości czegoś Ci brakuje? Chcesz, aby całość stylizacji komponowała się idealnie i nadała pomieszczeniu nowego wymiaru? Może, zatem warto zastanowić się nad dodaniem małego elementu, który jednak spowoduje, że Twoja jadalnia stanie się ciekawsza i przyciągnie do siebie domowników? Zastanawiałeś się nad wyborem nowych mat stołowych? Co to takiego?

 

Maty stołowe to podkładki pod talerze o wymiarach 45x30 cm, Maty wykonywane są z różnych tworzyw sztucznych, ale też z bawełny, są trwałe, a dzięki oryginalnej strukturze wyglądają niezwykle estetycznie. Podkładki dzięki swej stonowanej kolorystyce wnoszą dyskretne ożywienie pod zastawą i dobrze integrują zastawę z innymi akcesoriami stołu i wnętrza. Są nie tylko elementem, który zapewni, że w Twojej jadalni zawsze będzie czysto, ale także częścią dekoracji, która w tak reprezentacyjnym pomieszczeniu powinna być najważniejsza.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
info
Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu.

Aby znaleźć ofertę:

  • zmień wyszukiwane wyrażenie
  • skorzystaj z listy kategorii po lewej stronie
zadaj pytanie