Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
Jesteś tutaj:   Sklep    

MATERACE

Materace Piankowe Materace z Kokosem Materace Sprężynowe Materace Kieszeniowe

Jesteś świeżo upieczonym małżonkiem i właśnie urządzasz swoje nowe gniazdko? Szukasz w związku z tym wielu istotnych elementów, które na stałe zagoszczą w Twoim mieszkaniu? Jednym z nich zapewne stanie się nowy materac do sypialni. A może Twój stary materac służąc Ci przez wiele lat już się zużył i warto pomyśleć o jego wymianie na nowy. Dobranie trwałego i odpowiedniego materaca jest, ośmielimy się powiedzieć, nawet ważniejsze niż wybór łóżka.

 

Materac powinien być dostosowany do Twojego kręgosłupa tak, abyś Ty mógł się wysypiać i nie odczuwać żadnego dyskomfortu. W odpowiedzi na Twoje potrzeby poszerzyliśmy swoją ofertę o wysokiej jakości, wygodne w użytkowaniu, trwałe materace. Możesz wybrać spośród czterech podstawowych rodzajów materacy: piankowych, z kokosem, sprężynowych oraz kieszeniowych.

 

Pierwsze z wymienionych materacy – piankowe charakteryzuje przede wszystkim dwustronność oraz 7 stref twardości. Jest on zalecany głównie do stelaży regulowanych, a stworzony został z wysokoelastycznej pianki HR30+HR37. Dzięki temu gwarantuje on idealne dopasowanie się do kształtu ciała oraz optymalną cyrkulację powietrza.

 

Jeżeli chodzi o materace z wkładem kokosowym są one również dwustronne, z dodatkiem wysokogatunkowej pianki poliuretanowej. Różni go od poprzedniego fakt, że nie należy go zginać; nie nadaje się także do stelaży regulowanych.

 

Wolisz tradycyjny materac sprężynowy? Nie ma problemu. Taki również posiadamy w ofercie. Jest on także dwustronny, a sprężyny zabezpieczone zostały przekładką tapicerską, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że nie przebiją się one przez materiał.

 

Jeżeli potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia powinieneś wybrać ostatni z wspomnianych wcześniej materacy – kieszeniowy, który kryje sprężyny w specjalnych kieszeniach, które nadają mu sprężystości. Mamy nadzieje, że choć trochę wyjaśniliśmy, na czym polegają różnice między oferowanym przez nas materacami.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
info
Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu.

Aby znaleźć ofertę:

  • zmień wyszukiwane wyrażenie
  • skorzystaj z listy kategorii po lewej stronie
zadaj pytanie