Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
 polskie maseczki   maseczki ochronne  promocja poduszki
Jesteś tutaj:   Sklep    

Maseczki Higieniczne Jednorazowe Ochronne 3w 10 Szt

MASECZKI HIGIENICZNE JEDNORAZOWE OCHRONNE 3W 10 SZT kod produktu:  MASECZKA-HIG-10
photo of main
Maseczki Higieniczne Jednorazowe Ochronne 3w 10 Szt image to zoom  
33.00 
43.00 zł
23% taniej
33.00 43.00 zł23% taniej
oszczędzasz 10zł
oszczędzasz 10zł
stanpol
ostatnia 1 szt
Nowość Promocja Wyprzedaż
wróć
Maseczki z międzynarodowym certyfikatem CENo. ICR Polska/P7700368EN 149:2001+A1:2009- ROZMIAR: UNIWERSALNY- KOLOR: NIEBIESKI- GRAMATURA: 120 g/m2- SKŁAD MATERIAŁU: SPUNBOND 3W 100% polipropylen- MATERIAŁ ODDYCHAJĄCY- HIPOALERGICZNY- KRAJ POCHODZENIA: CHRL- NIE PODRAŻNIA SKÓRY- ILOŚĆ WARSTW: 3- OPAKOWANIE: 10 szt.- GATUNEK: PIERWSZY- JAKOŚĆ: PIERWSZA DOSKONAŁA OCHRONA: maseczka higieniczna to bardzo dobry sposób na ochronę dróg oddechowych przed drobnoustrojami chorobotwórczymi oraz infekcjami wirusowymi. Noszona przez osoby zarażone zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się choroby. To zdecydowanie najlepszy sposób na ochronę, dla osób, które często wychodzą z domu. Maska posiada aż 3 warstwy - maseczka wykonana została ze specjalnej włókniny filtracyjnej, która charakteryzuje się skuteczną filtracją na poziomie BFE 99%. Maseczkę charakteryzuje dobra przepuszczalność powietrza, która umożliwia łatwe oddychanie.. Na wysokości nosa w maseczce znajduje się uszczelniający klips na nos, który trzeba delikatnie docisnąć przy zakładaniu. Zacisk przytrzymuje maskę blisko twarzy i nie dopuszcza nieprzefiltrowanego powietrza. Maseczka posiada praktyczną, cienką gumkę, delikatną, nie podrażnia skóry. PRZEPIS KONSERWACJI:• nie prać • nie chlorować• nie czyścić chemicznie• nie można prasować• może podlegać sterylizacji

Maseczki z międzynarodowym certyfikatem CE

No. ICR Polska/P7700368

EN 149:2001+A1:2009

 

- ROZMIAR: UNIWERSALNY

- KOLOR: NIEBIESKI

- GRAMATURA: 120 g/m2

- SKŁAD MATERIAŁU: SPUNBOND 3W 100% polipropylen

- MATERIAŁ ODDYCHAJĄCY

- HIPOALERGICZNY

- KRAJ POCHODZENIA: CHRL

- NIE PODRAŻNIA SKÓRY

- ILOŚĆ WARSTW: 3

- OPAKOWANIE: 10 szt.

- GATUNEK: PIERWSZY

- JAKOŚĆ: PIERWSZA

 

DOSKONAŁA OCHRONA: maseczka higieniczna to bardzo dobry sposób na ochronę dróg oddechowych przed drobnoustrojami chorobotwórczymi oraz infekcjami wirusowymi. Noszona przez osoby zarażone zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się choroby. To zdecydowanie najlepszy sposób na ochronę, dla osób, które często wychodzą z domu.

 

Maska posiada aż 3 warstwy -  maseczka wykonana została ze specjalnej włókniny filtracyjnej, która charakteryzuje się skuteczną filtracją na poziomie BFE 99%. Maseczkę charakteryzuje dobra przepuszczalność powietrza, która umożliwia łatwe oddychanie..

 

Na wysokości nosa w maseczce znajduje się uszczelniający klips na nos, który trzeba delikatnie docisnąć przy zakładaniu. Zacisk przytrzymuje maskę blisko twarzy i nie dopuszcza nieprzefiltrowanego powietrza.

 

Maseczka posiada praktyczną, cienką gumkę, delikatną, nie podrażnia skóry.

 

PRZEPIS KONSERWACJI:

•  nie prać

•  nie chlorować

•  nie czyścić chemicznie

•  nie można prasować

•  może podlegać sterylizacji

 

wysyłka
 
brak komentarzy
dodaj komentarz