Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Nie prowadzimy sprzedaży na miejscu tj. w Ratajów. Zamówienia realizujemy tylko przez nasze serwisy www | e-mail | telefon. Zamówienia wysyłamy na bieżąco.
Masz Pytania? Dzwoń! +48 12 388 90 73

Kupuj w polskich sklepach wyprzedaż prześcieradła POŚCIEL ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI ręczniki plażowe

KOŁDRY REHABILITACYJNE Z WEŁNY

Kołdry z runa owczego

Zmagasz się z problemami z kręgosłupem, bólami reumatycznymi, czy innymi schorzeniami? W dzisiejszych czasach niestety nawet osoby bardzo młode często skarżą się na tego rodzaju dyskomfort. Dlatego też, warto zastanowić się, w jaki sposób możemy wesprzeć się i poprawić komfort swojego życia. Jeżeli istnieją rozwiązania, które mogą nam pomóc, powinniśmy z nich korzystać.

 

Jednym z takich rozwiązań stały się wyroby rehabilitacyjne z runa owczego. Zacznij od wymiany swojej pościeli, a gwarantujemy, że efekt poczujesz niemal od razu. W ostatnim czasie bardzo zdrowe okazały się kołdry wełniane. Są one znakomitym termo izolatorem, dzięki którym nie dopuścimy do przegrzania się podczas snu. Są one także świetnym przeciwnikiem rozwijania się roztoczy i pochłaniania zabrudzeń – jeżeli takie wystąpią, z pewnością nie wnikną do wnętrza kołdry.

 

Właściwości zdrowotne oferowanych przez nas kołder poparte zostały badaniami, a osoby, które skorzystały z tego rozwiązania twierdzą, że jakość ich snu zdecydowanie się poprawiła. Mało tego, ich problemy z kręgosłupem, czy reumatyczne niemalże przestały istnieć. Spróbuj zatem i Ty!

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
529.00 
status
powyżej 14 dni
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
297.00 
status
powyżej 14 dni
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
389.00 
status
do 14 dni