Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
polskie maseczki          maseczki ochronne         promocja poduszki
Jesteś tutaj:   Sklep        

Kołdra Pierze Darte I Puch 160x200 2.50 Kg

KOŁDRA PIERZE DARTE I PUCH 160X200 2.50 KG kod produktu:  KPDL
photo of main
Kołdra Pierze Darte I Puch 160x200 2.50 Kg image to zoom
border
194.00 
194.00
stanpol
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
wróć
KOŁDRA Z PIERZA DARTEGO Z PUCHEM 160x200- PRODUKT: POLSKI- PRODUCENT: STANPOL- ROZMIAR: 160-200 CM- KOLOR: RÓŻOWY- WYPEŁNIENIE: PIERZE DARTE, PUCH-WAGA WYPEŁNIENIA: 2500 g.- SKŁAD MATERIAŁU: Bawełna 100% INLET- GATUNEK: PIERWSZY- JAKOŚĆ: PIERWSZAProdukty z pierza z puchem - to tradycyjne kołdry i poduszki z doskonale znanym od wielu pokoleń wypełnieniem naturalnym, jakim jest pierze i puch, którego zaletą jest możliwość wchłaniania i odprowadzania wilgoci z ludzkiego ciała w czasie snu. Jest to doskonała mieszanka izolująca i utrzymująca stałą temperaturę ciała . Pierze i Puch jest surowcem, który posiada specyficzne właściwości tj. miękkość, lekkość i sprężystość.Właściwości wypełnienia: wysokiego gatunku naturalny puch i pierze , dający kołdrom i poduszkom wysoki stopień właściwości nośnych i cieplnych, czyli puszystości a za razem utrzymania stałej temperatury ciała. Dobrej jakości pierze z puchem nadaje produktom lekkość i wytrzymałość. Ułatwia wchłanianie i odprowadzanie wilgoci z ciała w czasie snu, gwarantuje skuteczne właściwości termoizolacyjne. Ponieważ produkt jest w całości z naturalnych piór, materiał poszycia bawełniany, sprawia on zapobieganiu pocenia się. Przeznaczona jest dla klientów lubiących \"spać ciepło\".Wewnątrz kołdry wszyte są taśmy tworzące ścianki wokół każdej kratki, dzięki czemu powstają kasetowe komory. Po napełnieniu, pierze nie ma możliwości przemieszczania się między komorami. Wykonana tym systemem kołdra tworzy na całej powierzchni jednolitą warstwę izolacyjną.W miejscach przeszycia nie posiada ona \"zimnych stref\", dzięki czemu gwarantuje bardzo dobrą izolację cieplną.
KOŁDRA Z PIERZA DARTEGO Z PUCHEM 160x200
- PRODUKT: POLSKI
- PRODUCENT: STANPOL
- ROZMIAR: 160-200 CM
- KOLOR: RÓŻOWY
- WYPEŁNIENIE: PIERZE DARTE, PUCH
-WAGA WYPEŁNIENIA: 2500 g.
- SKŁAD MATERIAŁU: Bawełna 100% INLET
- GATUNEK: PIERWSZY
- JAKOŚĆ: PIERWSZA

Produkty z pierza z puchem - to tradycyjne kołdry i poduszki z doskonale znanym od wielu pokoleń wypełnieniem naturalnym, jakim jest pierze i puch, którego zaletą jest możliwość wchłaniania i odprowadzania wilgoci z ludzkiego ciała w czasie snu. Jest to doskonała mieszanka izolująca i utrzymująca stałą temperaturę ciała . Pierze i Puch jest surowcem, który posiada specyficzne właściwości tj. miękkość, lekkość i sprężystość.

Właściwości wypełnienia: wysokiego gatunku naturalny puch i pierze , dający kołdrom i poduszkom wysoki stopień właściwości nośnych i cieplnych, czyli puszystości a za razem utrzymania stałej temperatury ciała. Dobrej jakości pierze z puchem nadaje produktom lekkość i wytrzymałość. Ułatwia wchłanianie i odprowadzanie wilgoci z ciała w czasie snu, gwarantuje skuteczne właściwości termoizolacyjne. Ponieważ produkt jest w całości z naturalnych piór, materiał poszycia bawełniany, sprawia on zapobieganiu pocenia się.

Przeznaczona jest dla klientów lubiących "spać ciepło".
Wewnątrz kołdry wszyte są taśmy tworzące ścianki wokół każdej kratki, dzięki czemu powstają kasetowe komory. Po napełnieniu, pierze nie ma możliwości przemieszczania się między komorami. Wykonana tym systemem kołdra tworzy na całej powierzchni jednolitą warstwę izolacyjną.
W miejscach przeszycia nie posiada ona "zimnych stref", dzięki czemu gwarantuje bardzo dobrą izolację cieplną.
rabaty dla klientów
wysyłka
 
Avatar Data / Opinia Ocena
photo user 2016-10-21 18:16:07
Doradziłam babci, aby kupiła kołdrę z pierza i jestem szczęśliwa, że Babcia jest tak bardzo zadowolona, mówi, że jest ciepła, miękka i miła w dotyku- Baśka
brak oceny
dodaj komentarz

Produkty powiązane:

Kołdra Lato 160x200 Sunline Biała 800g

image Cena za szt: 57.00  57.00 PLN