Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Nie prowadzimy sprzedaży na miejscu tj. w Ratajów. Zamówienia realizujemy tylko przez nasze serwisy www | e-mail | telefon. Zamówienia wysyłamy na bieżąco.
Masz Pytania? Dzwoń! +48 12 388 90 73

Kupuj w polskich sklepach POŚCIEL ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI ręczniki plażowe

Kołdra Hotelowa 140x200 Antyalergiczna Medispa-95 Atest

KOŁDRA HOTELOWA 140X200 ANTYALERGICZNA MEDISPA-95 ATEST kod produktu:  KH-MEDISPA95-140
photo of main
Kołdra Hotelowa 140x200 Antyalergiczna Medispa-95 Atest image to zoom          
border
128.00 
128.00
stanpol
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
wróć
Producent: STANPOLMarka: MediSPA-95Temperatura prania: 95°C Rozmiar: 140x200Kolor: białyWaga: 1100gSkład tkaniny: 52% poliester, 48% bawełnaWypełnienie: 100% poliester HollowPrzeznaczenie: dla hoteliTkanina posiada ATEST i CERTYFIKAT OKO TEX STANDARD 100Kołdra całosezonowaPRODUKT ANTYALERGICZNYNIEWIARYGODNA TRWAŁOŚĆMediSPA-95 – Medi - Medyczna sterylność, SPA – Komfort wypoczynku, 95 – stopni prania.MediSPA-95 - to luksusowa linia kołder i poduszek hotelowych, która doskonale spełnia najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w bardzo wysokich temperaturach eliminuje drobnoustroje szkodliwe dla alergików i nie tylko. MediSPA-95 jest szczególnie polecany do hoteli i pensjonatów, jako towar niezwykle trwały przez długi okres użytkowania. Właściwości wypełnienia: włókna poliestrowe hollow, termicznie skręcane, posiadające spiralny kształt i wysoką sprężystość. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu i odpoczynku oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi.Kołdra hotelowa antyalergiczna 140x200 medispa-95 atest to specjalny, maksymalnie bezpieczny, solidny i trwały wyrób. Dzięki możliwości prania w 95 stopniach, zapewnia jak najlepsze, jak najbezpieczniejsze warunki używania, także dla osób ze skłonnością do alergii. Sterylna, wytrzymała – stworzona z myślą o zastosowaniu w pensjonatach, hotelach, może być bez obaw wielokrotne prana, nie zaszkodzi to jej właściwościom przez długi czas. Tutaj dopełnione zostały najwyższe wymogi – tak więc kołdra hotelowa jest higieniczna, zapewnia niebywały komfort wypoczynku i może być prana zgodnie z wymogami, obowiązującymi m.in. w hotelach, mającymi na celu zapewniania maksymalnego bezpieczeństwa i higieny. Doskonale nadaje się do takich obiektów, które nastawione są na luksusowe warunki, to wyrób najwyższej jakości, miękki, przyjazny i delikatny, pozwalający się komfortowo i spokojne wyspać. Włókna poliestrowe, stanowiące wypełnienie kołdry – to sprężystość, odpowiednia izolacja cieplna oraz wytrzymałość.

Producent: STANPOL

 

Marka: MediSPA-95

 

Temperatura prania: 95°C

 

Rozmiar: 140x200

 

Kolor: biały

 

Waga: 1100g

 

Skład tkaniny: 52% poliester, 48% bawełna

 

Wypełnienie: 100% poliester Hollow

 

Przeznaczenie: dla hoteli

 

Tkanina posiada ATEST i CERTYFIKAT OKO TEX STANDARD 100

 

Kołdra całosezonowa

 

PRODUKT ANTYALERGICZNY

 

NIEWIARYGODNA TRWAŁOŚĆ

 

MediSPA-95 – Medi - Medyczna sterylność,  SPA – Komfort wypoczynku, 95 – stopni prania.

 

MediSPA-95 - to luksusowa linia kołder i poduszek hotelowych, która doskonale spełnia najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Pranie w bardzo wysokich temperaturach eliminuje drobnoustroje szkodliwe dla alergików i nie tylko. MediSPA-95 jest szczególnie polecany do hoteli i pensjonatów, jako towar niezwykle trwały przez długi okres użytkowania.

Właściwości wypełnienia: włókna poliestrowe hollow, termicznie skręcane, posiadające spiralny kształt i wysoką sprężystość. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu i odpoczynku oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi.

 

Kołdra hotelowa antyalergiczna 140x200 medispa-95 atest to specjalny, maksymalnie bezpieczny, solidny i trwały wyrób. Dzięki możliwości prania w 95 stopniach, zapewnia jak najlepsze, jak najbezpieczniejsze warunki używania, także dla osób ze skłonnością do alergii.

Sterylna, wytrzymała – stworzona z myślą o zastosowaniu w pensjonatach, hotelach, może być bez obaw wielokrotne prana, nie zaszkodzi to jej właściwościom przez długi czas. Tutaj dopełnione zostały najwyższe wymogi – tak więc kołdra hotelowa jest higieniczna, zapewnia niebywały komfort wypoczynku i może być prana zgodnie z wymogami, obowiązującymi m.in. w hotelach, mającymi na celu zapewniania maksymalnego bezpieczeństwa i higieny.

Doskonale nadaje się do takich obiektów, które nastawione są na luksusowe warunki, to wyrób najwyższej jakości, miękki, przyjazny i delikatny, pozwalający się komfortowo i spokojne wyspać. Włókna poliestrowe, stanowiące wypełnienie kołdry – to sprężystość, odpowiednia izolacja cieplna oraz wytrzymałość.

brak komentarzy
dodaj komentarz