Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
polskie maseczki          maseczki ochronne         promocja poduszki
Jesteś tutaj:   Sklep        

Kołdra Antyalergiczna Cztery Pory Roku Medical 160x200 Atest

KOŁDRA ANTYALERGICZNA CZTERY PORY ROKU MEDICAL 160X200 ATEST kod produktu:  KA4MEDICAL160-200
photo of main
Kołdra Antyalergiczna Cztery Pory Roku Medical 160x200 Atest image to zoom
border border
177.00 
208.00 zł
15% taniej
177.00 208.00 zł15% taniej
oszczędzasz 31zł
oszczędzasz 31zł
stanpol
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
wróć
Producent: AMWROZMIAR: 160/200Kolor: białyWAGA: 600g+900gSkład tkaniny: 52% poliester, 48% bawełnaTemperatura prania: 95°C NIEZWYKŁA TRWAŁOŚĆKOŁDRA 4 PORY ROKU MEDICAL jak sama nazwa wskazuje przeznaczona jest na każdą porę roku. Charakteryzuje się tym, że całość składa się z dwóch identycznych produktów połączonych zatrzaskami. Podczas chłodnych czy nawet mroźnych wieczorów w zimie zapewnia ogromny komfort, stabilizacje termiczną, a co najważniejsze ciepło. Natomiast w lecie, gdy aura jest dla nas korzystna i temperatura wysoka można ją łatwo rozczepić uzyskując dwie cienkie kołdry jednakowych rozmiarów i o tej samej wadze. Produkty z gamy Medical są przeznaczone dla alergików, ale mają również zastosowanie rehabilitacyjne. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje drobnoustroje szkodliwe dla człowieka. Medical jest szczególnie polecany właścicielom hoteli i pensjonatów, jako towar niezwykle trwały i odporny na długi okres użytkowania. Tkanina posiada certyfikat OKO TEX STANDARD 100Właściwości wypełnienia: włókna poliestrowe hollow, termicznie skręcane, posiadające spiralny kształt i wysoką sprężystość. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu i odpoczynku oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu.PRODUKT ANTYALERGICZNYWYRÓB MEDYCZNYOpinia kliniczna wydana przez 22 Szpital Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo- Rehabilitacyjny SP ZOZ – Ośrodek ”JUBILAT”, 87-720 Ciechocinek, ul. Wojska Polskiego 5 potwierdzająca właściwości antyalergiczne produktu.
Producent: AMW

ROZMIAR: 160/200

Kolor: biały

WAGA: 600g+900g

Skład tkaniny: 52% poliester, 48% bawełna

Temperatura prania: 95°C

NIEZWYKŁA TRWAŁOŚĆ

KOŁDRA 4 PORY ROKU MEDICAL jak sama nazwa wskazuje przeznaczona jest na każdą porę roku. Charakteryzuje się tym, że całość składa się z dwóch identycznych produktów połączonych zatrzaskami. Podczas chłodnych czy nawet mroźnych wieczorów w zimie zapewnia ogromny komfort, stabilizacje termiczną, a co najważniejsze ciepło. Natomiast w lecie, gdy aura jest dla nas korzystna i temperatura wysoka można ją łatwo rozczepić uzyskując dwie cienkie kołdry jednakowych rozmiarów i o tej samej wadze.

Produkty z gamy Medical są przeznaczone dla alergików, ale mają również zastosowanie rehabilitacyjne. Pranie w wysokich temperaturach eliminuje drobnoustroje szkodliwe dla człowieka. Medical jest szczególnie polecany właścicielom hoteli i pensjonatów, jako towar niezwykle trwały i odporny na długi okres użytkowania.

Tkanina posiada certyfikat OKO TEX STANDARD 100

Właściwości wypełnienia: włókna poliestrowe hollow, termicznie skręcane, posiadające spiralny kształt i wysoką sprężystość. Zapewniają doskonałą izolację cieplną i puszystość. Sprawiają, że ludzkie ciało podczas snu i odpoczynku oddycha. Przeciwdziałają osadzaniu się kurzu.

PRODUKT ANTYALERGICZNY

WYRÓB MEDYCZNY

Opinia kliniczna wydana przez 22 Szpital Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo- Rehabilitacyjny SP ZOZ – Ośrodek ”JUBILAT”, 87-720 Ciechocinek, ul. Wojska Polskiego 5 potwierdzająca właściwości antyalergiczne produktu.
rabaty dla klientów
wysyłka
 
Avatar Data / Opinia Ocena
photo user 2018-10-13 14:17:31
Kołdra delikatna, ale i solidna, godna polecenia.
5 / 5
photo user 2018-10-14 07:41:26
Kołdra bardzo ciepła, delikatna. Produkt godny polecenia.
5 / 5
dodaj komentarz

Produkty powiązane:

Kołdra Lato 160x200 Sunline Biała 800g

image Cena za szt: 57.00  57.00 PLN