Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Nie prowadzimy sprzedaży na miejscu tj. w Ratajów. Zamówienia realizujemy tylko przez nasze serwisy www | e-mail | telefon. Zamówienia wysyłamy na bieżąco.
Masz Pytania? Dzwoń! +48 12 388 90 73

tylko do poniedziałku  Kupuj w polskich sklepach POŚCIEL ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI ręczniki plażowe

Czas realizacji zamówienia

Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.

Mając na względzie dobro klienta i bezpieczeństwo wysyłanych przesyłek, wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD POLSKA. Dostawa do drzwi. Przesyłki dostarczane są do klienta zwykle w godzinach od 10.00 - 16.00. Godziny dostawy inne niż podane, należy ustalać już bezpośrednio z firma kurierską.

W przypadku opcji „odbiór osobisty”, towar zostanie skompletowany i dostarczony do miejsca odbioru, a klient będzie poinformowany o tym fakcie poprzez e-mail lub telefonicznie.

Jeżeli przesyłka nie zostanie odebrana do 7 dni roboczych od momentu otrzymania informacji o przesyłce gotowej do odbioru, zamówienie zostanie zwrócone na magazyn centralny, ponowne dostarczenie przesyłki do miejsca odbioru, może wiązać się z dodatkowymi opłatami dla klienta. Po 14 dniach braku kontaktu z klientem zamówienie zostanie anulowane.

W przypadku braku towaru w magazynie, klient jest informowany o tym fakcie niezwłocznie, oraz zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia czasu realizacji takiego zamówienia do 30 dni roboczych.
Produkty, które maja status „na zamówienie” nie wysyłamy za pobraniem.