Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Nie prowadzimy sprzedaży na miejscu tj. w Ratajów. Zamówienia realizujemy tylko przez nasze serwisy www | e-mail | telefon. Zamówienia wysyłamy na bieżąco.
Masz Pytania? Dzwoń! +48 12 388 90 73

Kupuj w polskich sklepach wyprzedaż prześcieradła POŚCIEL ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI ręczniki plażowe

BIEŻNIK TEFLONOWY 60X120

Bieżnik teflonowy 60x120 caffe

Wybierając obrus na stół, bardzo często mamy kłopot, jakich rozmiarów ma być obrus, aby wyglądał ładnie i elegancko. Pamiętaj, wcale nie musi, to być obrus zwisający ze  stołu. Jeśli masz piękny, niezniszczony blat stołu lub ławy, to możesz na nim położyć o wiele mniejszy obrusik, czyli bieżnik. Popularne są bieżniki o wymiarach 60x120. Obrus zastąp bieżnikiem oraz kilkoma serwetkami, które znakomicie wyglądają, gdy zapraszamy gości.

 

Bieżnik jest mały, ale piękno przecież tkwi, w tym co małe, piękne i najprostsze. Bieżniki u Nas występują w odcieniach beżu, brązu, co tworzy ciepłe połączenie kolorystyczne.

 

A Nasza kochana babcia?

Zapewne w swym skromnym mieszkanku ma ławę. Nic wspanialszego, jak wnuk, czy wnuczka bez okazji kupi babci ten pełen delikatności bieżnik. Bieżniki teflonowe 60x120 caffe, również wyjątkowo prezentują się na komodach w gustownych salonach.  Ktoś powie, takie małe, a tyle ma zalet? Owszem, każdy kto kupi  w sklepie Stanpol bieżnik, o tym się przekona i będzie zadowolony ze swojego wyboru.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
info
Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu.

Aby znaleźć ofertę:

  • zmień wyszukiwane wyrażenie
  • skorzystaj z listy kategorii po lewej stronie
zadaj pytanie