Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Nie prowadzimy sprzedaży na miejscu tj. w Ratajów. Zamówienia realizujemy tylko przez nasze serwisy www | e-mail | telefon. Zamówienia wysyłamy na bieżąco.
Masz Pytania? Dzwoń! +48 12 388 90 73

Kupuj w polskich sklepach POŚCIEL ŚWIECĄCA W CIEMNOŚCI ręczniki plażowe

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

 

 

1.Postanowienia ogólne

Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu  można zawsze znaleźć na naszej stronie www.taniaposciel.pl

Regulamin wchodzi w życie z dniem  03.04.2013 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresemwww.taniaposciel.pl

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresemwww.taniaposciel.pl  Kupujący  oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu. 

2. Właściciel sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresemwww.taniaposciel.pl  jest firma:

P.H.U."STANPOL"

Robert Stanek

z siedzibą:


Ratajów 39
32-090 Słomniki


wpisana do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 1869

NIP: PL682-104-91-28
REGON: 351333416

Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej www.taniaposciel.pl

3. Ceny zawarte w sklepie

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu www.taniaposciel.plpodane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Ceny towarów podane na stronie www.taniaposciel.pl nie zawierają kosztów wysyłki.

Ceny produktów promocyjnych i wyprzedażowych nie podlegają żadnym rabatom.

4. Zamówienia i dostawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stroniewww.taniaposciel.pl oraz poprzez pocztę elektroniczną email.

Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym - sklepem www.taniaposciel.pl

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie klienta faktura VAT.

www.taniaposciel.pl  ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

 

Kupujący może dokonać zapłaty za zamówiony towar poprzez:

-przelew bankowy na konto sklepu,

-szybkie płatność DotPay,

-płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).

-zapłata gotówką w naszym sklepie firmowym - Kraków, Plac Imbramowski 179, Pawilon A-9

Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską DPD, lub po przez odbiór własny z naszego skelpu firmowego (Kraków, Plac Imbramowski 179, Pawilon A-9) w zależności od dokonanego przez kupującego wyboru.

Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski wynosi (niezależnie od liczby zamówionych produktów):

-Expresowa przesyłka kurierska: dostawa 8:00 - 17:00 - Przedpłata na konto (+ 9.90 zł)

Doręczenie w 24h od nadania paczki. Ubezpieczenie 100% wartości zamówienia Powiadomienie mailowe oraz SMS o nadaniu przesyłki. Możliwość śledzenia paczki online. Wybierając tę opcję decydujesz się na dokonanie przelewu bezpośrednio na nasz rachunek bankowy. Możesz to zrobić przez internet, za pośrednictwem banku, w którym posiadasz rachunek lub w placówce banku (na poczcie).

 

-Expresowa przesyłka kurierska: dostawa 8:00 - 17:00 - Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze (+ 15.90 zł)

Doręczenie w 24h od nadania paczki. Ubezpieczenie 100% wartości zamówienia Powiadomienie mailowe oraz SMS o nadaniu przesyłki. Możliwość śledzenia paczki online. Po wybraniu tej formy płatności, zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze paczki.

 

-Expresowa przesyłka kurierska: dostawa 8:00 - 17:00 - Płatność DotPay - KARTA lub Expresowy przelew On-Line (+ 13.90 zł)

Doręczenie w 24h od nadania paczki. Ubezpieczenie 100% wartości zamówienia Powiadomienie mailowe oraz SMS o nadaniu przesyłki. Możliwość śledzenia paczki online. Możesz dokonać płatności online za pośrednictwem serwisu DOTPAY. Dostępne formy płatności: karta płatnicza (m. in. VISA, MasterCard, VISA, Diners Club, JCB, PBK Styl, POLCARD), szybkie przelewy z mBanku, Multibanku, Inteligo, BZWBK, Nordea, PKO Inteligo, iPKO, Lukas, BPH, ING i inne.

 

-Odbiór osobisty - Płatność gotówką przy odbiorze ( 0.00 zł)

Odbiór osobisty w godzinach 9:00-16:00 od Poniedziałku do Piatku oraz Soboty 9:00-13:00. Kraków, Plac Imbramowski 179, Pawilon A-9 Zobacz na mapie.

O terminie odbioru przesyłki poinformujemy Państwa mailem lub telefonicznie. Odbiór osobisty nie przewiduje przedpłaty na konto jak również zapłaty kartą. Tylko gotówka przy odbiorze.

 

Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu  www.taniaposciel.pl są realizowane w ciągu 1-7 dnia roboczego.

Czas dostawy przesyłki do kupującego wynosi:

-Kurier DPD – na następny dzień roboczy,

-odbiór osobisty – po uprzednim umówieniu, w terminie nie przekraczającym 7 dni.

Podczas odbioru zamówienia ze sklepu  należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan jej paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

W przypadku zamówień z dostawą poza teren Polski prosimy o kontakt telefoniczny +48 503 147 746 lub mailowy sklep@stanpol.biz w celu ustalenia kosztów wysyłki.

www.taniaposciel.pl zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Zamawiającego bez podania jej przyczyny.

 

 

 

5. Zwroty towaru

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku 'O ochronie praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz.271) kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w sklepie www.taniaposciel.pl bez podania przyczyny w terminie 10 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed jego upływem drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektroniczne email.

www.taniaposciel.pl  zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta oraz koszt zamówionego produktu. Koszt odesłania produktu do sklepu pokrywa Kupujący.

6. Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie www.taniaposciel.pl  są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.

www.taniaposciel.pl  zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną, oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Dział Reklamacji i Obsługi Klienta
P.H.U. STANPOL - magazyn 
Ratajów 39
32-090 Słomniki
z dopiskiem (reklamacja) 

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez www.taniaposciel.pl

www.taniaposciel.pl zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

7. Inne

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem+48 503 147 746 lub drogą elektroniczną na adres skelp@stanpol.biz