Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
Jesteś tutaj:   Sklep        

WSYPY NA PODUSZKI

Wsypy na poduszki

Dbasz o czystość w swojej sypialni? Lubisz mieć świeżo praną, pachnącą pościel? Jesteś jednocześnie osobą przywiązana do tradycji i wolisz prawdziwe, naturalne wypełnienie swojej pościeli? Niestety, często same poduszki są już mocno przepocone, zabrudzone i z plamami.

 

Warto wówczas pomyśleć o zmianie samego wsypu na poduszkę. Wystarczy przesypać pierzę, czy puch do nowego inletu i zapewnić sobie komfort i higienę na kolejne lata. Nasze wsypy produkowane są z gęstej tkaniny o gramaturze ok.180 g/m2 woskowanej od wewnętrznej strony i gładzonej. Posiadają właściwości pierzo i puchoszczelności. Są dostępne w tradycyjnym różowym kolorze starannie wykończone białą lamówką. Proponujemy wsypy na poduszki w czterech tradycyjnych rozmiarach: 40x40, 50x60, 70x80 i 80x90.

 

Możesz zatem wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie rozmiar. Wsypy, które posiadamy w swojej ofercie są najwyższej jakości, dlatego też będą służyć Ci z pewnością przez długie lata, a Ty będziesz mógł cieszyć się komfortowym snem!

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
9.00 
status
dostępny
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
23.00 
status
dostępny
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
15.00 
status
dostępny
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
19.00 
status
dostępny