Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

 kod rabatowy korona2020

Jesteś tutaj:   Sklep    

TEKSYLIA INNE

Inne tekstylia

Nasz sklep specjalizuje się rzecz jasna w produktach i tekstyliach pościelowych, czyli samych pościelach, kocach, kołdrach, poduszkach, narzutach, ręcznikach, prześcieradłach itd…  Jednak, aby dopasować się jeszcze bardziej do potrzeb zgłaszanych przez naszych klientów postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę również o tzw. tekstylia drobne.

 

Co rozumiemy przez to pojęcie? Otóż w naszej ofercie znajdziesz oprócz wyrobów tekstylnych takich jak kołdry, poduszki, pościele, prześcieradła, obrusy, ręczniki posiadamy również podkładki na krzesło, maty stołowe czy pantofle wełniane. Każdy z naszych klientów może odtąd zadbać o swoją sypialnię, czy salon nie tylko wybierając lub zmieniając główne ich elementy, jak pościel, narzutę, czy obrus, ale także skupić się na mniej widocznych, jednak niemniej ważnych przedmiotów tworzących całość stylizacji i wystroju danego pomieszczenia. Czasem dodanie ciekawej nakładki na krzesło lub maty stołowej spowoduje, że wnętrze nabierze nieco innego charakteru.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
43.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
43.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
43.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
49.00 
status
dostępny od ręki