Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Tania Pościel w ofercie Kołdry, Ręczniki, Koce, Pościel 3D, Poszewki

W związku z inwentaryzacją w dniach od 10.10.2019 do 20.10.2019
wszystkie zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane
po 20.10.2019

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i w ramach rekompensaty proponujemy 

kod rabatowy -20 % na wszystko KOD:   REMA1020
Oczywiście możecie Państwo w każdej chwili odstąpić od umowy. W tym celu wystarczy napisać maila do nas z informacją rezygnuje z zamówienia.
Regulamin przerwy inwentaryzacyjnej
Jesteś tutaj:   Sklep    

TEKSYLIA INNE

Inne tekstylia

Nasz sklep specjalizuje się rzecz jasna w produktach i tekstyliach pościelowych, czyli samych pościelach, kocach, kołdrach, poduszkach, narzutach, ręcznikach, prześcieradłach itd…  Jednak, aby dopasować się jeszcze bardziej do potrzeb zgłaszanych przez naszych klientów postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę również o tzw. tekstylia drobne.

 

Co rozumiemy przez to pojęcie? Otóż w naszej ofercie znajdziesz oprócz wyrobów tekstylnych takich jak kołdry, poduszki, pościele, prześcieradła, obrusy, ręczniki posiadamy również podkładki na krzesło, maty stołowe czy pantofle wełniane. Każdy z naszych klientów może odtąd zadbać o swoją sypialnię, czy salon nie tylko wybierając lub zmieniając główne ich elementy, jak pościel, narzutę, czy obrus, ale także skupić się na mniej widocznych, jednak niemniej ważnych przedmiotów tworzących całość stylizacji i wystroju danego pomieszczenia. Czasem dodanie ciekawej nakładki na krzesło lub maty stołowej spowoduje, że wnętrze nabierze nieco innego charakteru.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
27.00 
status
dostępny od ręki
ostatnia 1 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
27.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
27.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
49.00 
status
niedostępny