Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
Jesteś tutaj:   Sklep        

RĘCZNIKI W BUKIETACH

Bukiety ręczników

Szukasz praktycznego, niezobowiązującego prezentu dla bliskich? Chcesz mieć szybko kompletny i ładny prezent? Szukasz czegoś na niekoniecznie duża i spektakularną okazję, np. kameralne imieniny, zatem prezent też nie może być za duży zarówno pod względem wielkości, jak i wartości? Proponujemy Ci przygotowany specjalnie na takie właśnie okazje bukiet ręczników.

 

W jego skład wchodzą gustownie ułożone i udekorowane trzy ręczniki o wymiarach 50x100. Tworzą piękny bukiet imitujący kwiaty, przez co w pierwszej chwili nawet nie wiadomo, że składa się z ręczników. Może wprowadzić nutę niepewności i element zaskoczenia, dzięki czemu obdarowany będzie jeszcze bardziej z niego zadowolony. Pamiętaj, że najlepsze są niespodzianki!

 

Ręczniki wchodzące w skład bukietu są naturalne, frotowe, dobrze wchłaniają wodę, są miękkie i przyjemne w dotyku. Mamy do wyboru kilka zestawów kolorystycznych, dzięki czemu będziesz mógł dopasować je zarówno do stylu i kolorystyki łazienki, w jakiej mają się znaleźć, ale też do charakteru i usposobienia osoby, dla której będą przeznaczone.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
info
Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu.

Aby znaleźć ofertę:

  • zmień wyszukiwane wyrażenie
  • skorzystaj z listy kategorii po lewej stronie
zadaj pytanie