Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Podkłady z wełny rehabilitacyjne

Podkłady z wełny rehabilitacyjne

Zależy Ci na tym, aby produkty, które znajdą się w Twoim domu były jak najwyższej jakości, a co za tym idzie przyczyniły się do poczucia komfortu członków całej Twojej rodziny? Czasem dodanie lub zmiana na pozór małego i niewidocznego elementu powoduje, że wnętrze nabiera nowego charakteru. Nie wiesz jak nadać mu nowego stylu? Pozwól, że nieco Ci podpowiemy.

 

Mówiąc o jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu, w którym dzieją się najbardziej istotne wydarzenia -  jadalni, trzeba skupić się nie tylko na odpowiednich meblach, ale także odpowiednio je zabezpieczyć. Jak zadbać o krzesła? Wystarczy wybrać odpowiednią podkładkę na krzesła.

 

W swojej ofercie posiadamy podkładki z runa owczego. Podkładka na krzesło Alwero uczyni każde siedzisko miękkim i wygodnym. Oprócz tego, wpłynie ona także pozytywnie na zdrowie i komfort użytkowników z niej korzystających, dzięki zdrowotnym właściwościom wełny owczej. Jej lecznicze działanie zostało udowodnione naukowo i sprawdzone przez niejednego z naszych klientów, dlatego z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy i polecamy ten  właśnie produkt.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
43.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
43.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
43.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt