Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Tania Pościel w ofercie Kołdry, Ręczniki, Koce, Pościel 3D, Poszewki

W związku z inwentaryzacją w dniach od 10.10.2019 do 20.10.2019
wszystkie zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane
po 20.10.2019

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i w ramach rekompensaty proponujemy 

kod rabatowy -20 % na wszystko KOD:   REMA1020
Oczywiście możecie Państwo w każdej chwili odstąpić od umowy. W tym celu wystarczy napisać maila do nas z informacją rezygnuje z zamówienia.
Regulamin przerwy inwentaryzacyjnej

PIELUCHY DO SZPITALI

PIELUCHY DO SZPITALI

Tetra wciąż potrzebna

Tetrowe pieluchy , choć wśród współczesnych mam odeszły już prawie w zapomnienie, to wśród materiałów szpitalnych nadal są dość powszechnie obecne i używane. Sprawdzają się idealnie na przykład na oddziale noworodkowym. Gdzie konkretnie? Można ją podłożyć dzieciątku pod główkę, aby, w przypadku, gdyby mu się ulało zabezpieczyć becik, czy prześcieradełko.

 

Ponadto, często podkłada się je również na przewijaki, aby zapewnić każdemu nowonarodzonemu maluszkowi sterylne warunki, czystość i higienę na najwyższym poziomie. Pieluchy sprawdzają się także dla starszych. Można za ich pomocom robić okłady na ciało lub używać ich po prostu do dbania o higienę i czystość.

 

Pieluchy do szpitali wykonane są z tetry bądź flaneli, czyli materiałów niezwykle miękkich, delikatnych dla skóry. Mają szerokie zastosowanie, dzięki czemu wciąż nie tracą na popularności. Ich wielką zaletą jest to, że nie są grube, dlatego można je często prać. Szybko wysychają i nadają się do ponownego użycia.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
6.00 
status
dostępny od ręki
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
4.00 
status
niedostępny
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
3.00 
status
dostępny od ręki