Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę
W związku z inwentaryzacją wszystkie zamówienia złożone po 18 października będą realizowane po 30 października. Za utrudnienia przepraszamy i w ramach rekompensaty oferujemy kupon rabatowy -20% KOD: REMA1830
Jesteś tutaj:   Sklep        

OBRUSY HAFTOWANE

Obrusy Haftowane model 255

Obrusy Haftowane są wykonane z materiału najwyższej jakości. Haft wszyty jest wewnątrz i na obrzeżach obrusu. Rodzaj haftu, jak i jego szerokość zależy od tego, w którym miejscu obrusu haft jest wszyty. Obrusy haftowane wyglądają wyjątkowo elegancko i szykownie. Są doskonałym elementem dekoracji bardzo wytwornych mieszkań. Kolor biały oraz ecru obrusu świadczą o tym, iż warto położyć taki obrus, gdy planujemy wspaniały, uroczysty obiad lub kolację.

 

Śmiało na takim obrusie można postawić różnego koloru zastawę. Całość stworzy idealny, przyjemny klimat. Obrusy Haftowane mamy w różnych rozmiarach 110x160, 140x160, 140x180, 140x220, 140x220, 140x260,140x300. Na każdy stół, znajdziecie Państwo w Naszym sklepie odpowiedni rozmiar. Jeśli nie jesteś zdecydowany jaki obrus wybrać, to zapraszamy do szczegółowego przeglądnięcia Naszej oferty. Bogata oferta obrusów przekona wielu z Państwa do zakupu pięknego, haftowanego obrusu.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
info
Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu. Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię produktu, a chciałbyś kupić go w naszym sklepie, skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam nazwę i opis szukanego przedmiotu.

Aby znaleźć ofertę:

  • zmień wyszukiwane wyrażenie
  • skorzystaj z listy kategorii po lewej stronie
zadaj pytanie