Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Tania Pościel w ofercie Kołdry, Ręczniki, Koce, Pościel 3D, Poszewki

W związku z inwentaryzacją w dniach od 10.10.2019 do 20.10.2019
wszystkie zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane
po 20.10.2019

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i w ramach rekompensaty proponujemy 

kod rabatowy -20 % na wszystko KOD:   REMA1020
Oczywiście możecie Państwo w każdej chwili odstąpić od umowy. W tym celu wystarczy napisać maila do nas z informacją rezygnuje z zamówienia.
Regulamin przerwy inwentaryzacyjnej
Jesteś tutaj:   Sklep        

KOŁDRY Z PIERZA

Kołdry z pierza dartego

Kołdra z pierza dartego z puchem to taka dawna pierzyna tylko w nowoczesnej wersji. Lata temu nasze babcie wieczorami darły pierze gęsi i kaczek a później wkładały je do ciężkich wsypów. Pamiętamy jakie były ciepłe choć wędrujące pierze często uciekało w dolną jej część. Dzisiaj, dzięki symetrycznym przeszyciom i specjalnym tunelom pierze zawsze pozostaje na swoim miejscu zapewniając komfort snu. Dzięki metodzie selekcjonowania piórek kołdra z pierza dartego z puchem posiada właściwości absorbujące wilgoć i izolacyjne. Lekkość i przewiewność zapewnia wyjątkowo spokojny sen. Inlet o wyjątkowo zwartej strukturze pozwala zachować czystość i higienę. Kołdry z pierza należy w porze letniej wietrzyć a w porze zimowej mrozić. Wówczas zachowują sprężystość i lekkość.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
268.00 
status
niedostępny
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
219.00 
status
niedostępny
 
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
185.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
194.00 
status
niedostępny