Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Tania Pościel w ofercie Kołdry, Ręczniki, Koce, Pościel 3D, Poszewki

W związku z inwentaryzacją w dniach od 10.10.2019 do 20.10.2019
wszystkie zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane
po 20.10.2019

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i w ramach rekompensaty proponujemy 

kod rabatowy -20 % na wszystko KOD:   REMA1020
Oczywiście możecie Państwo w każdej chwili odstąpić od umowy. W tym celu wystarczy napisać maila do nas z informacją rezygnuje z zamówienia.
Regulamin przerwy inwentaryzacyjnej

KOŁDRY REHABILITACYJNE Z WEŁNY

Kołdry z runa owczego

Zmagasz się z problemami z kręgosłupem, bólami reumatycznymi, czy innymi schorzeniami? W dzisiejszych czasach niestety nawet osoby bardzo młode często skarżą się na tego rodzaju dyskomfort. Dlatego też, warto zastanowić się, w jaki sposób możemy wesprzeć się i poprawić komfort swojego życia. Jeżeli istnieją rozwiązania, które mogą nam pomóc, powinniśmy z nich korzystać.

 

Jednym z takich rozwiązań stały się wyroby rehabilitacyjne z runa owczego. Zacznij od wymiany swojej pościeli, a gwarantujemy, że efekt poczujesz niemal od razu. W ostatnim czasie bardzo zdrowe okazały się kołdry wełniane. Są one znakomitym termo izolatorem, dzięki którym nie dopuścimy do przegrzania się podczas snu. Są one także świetnym przeciwnikiem rozwijania się roztoczy i pochłaniania zabrudzeń – jeżeli takie wystąpią, z pewnością nie wnikną do wnętrza kołdry.

 

Właściwości zdrowotne oferowanych przez nas kołder poparte zostały badaniami, a osoby, które skorzystały z tego rozwiązania twierdzą, że jakość ich snu zdecydowanie się poprawiła. Mało tego, ich problemy z kręgosłupem, czy reumatyczne niemalże przestały istnieć. Spróbuj zatem i Ty!

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena 479.00 zł
387.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena 279.00 zł
229.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena 359.00 zł
299.00 
status
dostępny od ręki
ostatnia 1 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena 359.00 zł
299.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
319.00 
status
powyżej 14 dni