Ta strona wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi i wyświetlania informacji oraz w celu gromadzenia anonimowych danych statystycznych i danych służących profilowaniu. Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej w Polityce Prywatności. Wyrażam zgodę

Tania Pościel w ofercie Kołdry, Ręczniki, Koce, Pościel 3D, Poszewki

W związku z inwentaryzacją w dniach od 10.10.2019 do 20.10.2019
wszystkie zamówienia złożone w tym terminie będą realizowane
po 20.10.2019

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i w ramach rekompensaty proponujemy 

kod rabatowy -20 % na wszystko KOD:   REMA1020
Oczywiście możecie Państwo w każdej chwili odstąpić od umowy. W tym celu wystarczy napisać maila do nas z informacją rezygnuje z zamówienia.
Regulamin przerwy inwentaryzacyjnej
Jesteś tutaj:   Sklep        

KOŁDRY PÓŁPUCHOWE

Kołdry półpuchowe

Jesteś tradycjonalistą i przywiązałeś się do ciepłej kołdry z pierza. Mamy dla Ciebie kołdrę, która spełni Twoje oczekiwania, w której znajdziesz mieszankę pierza z puchem. Lekkość i miękkość puchu zapewnia puszystość i sprężystość. Symetryczne przeszycia sprawiają, że kołdra pozostaje w niezmienionym kształcie przez długi czas.


Struktura wyselekcjonowanych piór zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza korzystnie wpływając na komfort snu. Dzięki właściwością termoaktywnym kołdry 
półpuchowe znakomicie sprawdzają się w chłodne zimowe noce, a lekkość puchu przyjemnie otuli, nie dopuszczając do przegrzania, podczas letnich upałów. Wszystkie kołdry półpuchowewystępują w poszyciu z tkaniny wsypowej koloru różowego.

Cena: od: do:
Sortuj wg:
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
167.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
238.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
209.00 
status
dostępny od ręki
ostatnia 1 szt
 
Nowość Promocja Wyprzedaż
cena
157.00 
status
dostępny od ręki
ostatnie 2 szt